Bickhardt Bau Polska

O nas

Bickhardt Bau Polska jest spółką z udziałem osób fizycznych i wspólnika niemieckiego Bickhardt Bau AG. Na rynku istniejemy od roku 1994.

Głównym profilem działalności spółki jest budowa oraz remonty dróg, ulic, placów i parkingów. Wykonujemy prace w bardzo szerokim zakresie, począwszy od małych inwestycji, takich jak budowa i modernizacja dróg lokalnych i osiedlowych, do budowy nowych dróg o zróżnicowanej nawierzchni i rozbudowanej infrastrukturze.

 

Oferujemy kompleksowe wykonywanie postawionych przed nami zadań, dzięki współpracy z wiodącymi na rynku przedsiębiorstwami z branży elektrycznej, sanitarnej i ogólnobudowlanej.

 

Przedsiębiorstwo nasze posiada własną bazę produkcji pomocniczej oraz bazę sprzętową, dysponujemy gamą koparek, ładowarek oraz kompletem nowoczesnego sprzętu drogowego.

o-nas1.png

Od roku 2002 firma posiada system zarządzania jakością oparty o normę EN ISO 9001-2000.

o_nas2_1200.png

Powierzone roboty zakład wykonuje z materiałów własnych, w oparciu o stałych dostawców co gwarantuje atrakcyjne ceny, lub z materiałów inwestora. Prace prowadzone są przez pracowników o wysokich umiejętnościach zawodowych z praktyką w wykonawstwie krajowym i zagranicznym.

 

Firma zatrudnia wykwalifikowaną kadrę inżynieryjno- techniczną.

 

Dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu i w oparciu o sprawdzonych pracowników Bickhardt Bau Polska gwarantuje szybkie i terminowe wykonawstwo, po atrakcyjnych cenach, zgodnie ze sztuką budowlaną.